x
ZOBACZ KONIECZNIE!

Statystyki odwiedzin

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

1% PODATKU
 


Aktualności


Dzisiaj jest: Poniedziałek
4 Maja 2015
Imieniny obchodzą
Florian, Grzegorz, January, Michał,
Monika, Paulin, Strzeżywoj

Do końca roku zostało 242 dni.
Zodiak: Byk

Kapitał Ludzki - Rozwiń Skrzydła

BIP
 

Biuletyn Informacji Publicznej Gimnazjum nr 17

Turniej S.O.S. kadetów

Turniej S.O.S kadetów

Turniej S.O.S kadetów rozegrany. W dniu 24.11.2013r. Nasi kadeci pod opieką Trenera Andrzeja Solskiego rozegrali mecz z Jastrzębiem Zdrojem.

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy w osobach: Kamil Wacek, Przemysław Lubczański, Dominik Gałązka, Szymon Bereza, Kamil Nowak, Miłosz Zemła, Adrian Sieradzki jak również obecni choć kontuzjowani Mateusz Kasprzyk, Szymon Karoń.

Rozegrane turnieje chłopców z rocznika 2000, 1999, 1998 przyczyniły się do wyłonienia tych , którzy będą nas reprezentować w II Regionalnym Turnieju Talentów S.O.S im. Wiesława Gawłowskiego w Wałbrzychu w dniach 2-3.12.2013 r. - Szymon Bereza, Miłosz Zemła, Jan Skórkowski.

Krótki filmik z turnieju możecie zobaczyć TUTAJ

Międzynarodowy Turniej Siatkarski w Będzinie

Międzynarodowy Turniej Siatkarski w Będzinie

Wkroczyliśmy w drugi rok nauki w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym w Gimnazjum nr 17 im. H.Wagnera w Częstochowie z poczuciem , że inicjatywa ta jest potrzebna i i rozwija się z , każdym dniem lepiej.

Krok po kroku budujemy mocne fundamenty naszej dyscypliny , którą jest siatkówka. Jesteśmy dumni, że nasi uczniowie odnoszą takie znaczące sukcesy.

W niedzielę 15.09.2013 r. rozegrali Międzynarodowy Turniej Siatkarski w Będzinie, z drużynami z Chin z miejscowości Anshan z wynikiem 2 : 1 i mecz finałowy z drużyną z Bedzina 2 : 1.

Turniej zakończył się dla Nas zwycięstwem, II zajęłi zawodnicy z Chin , III drużyna z Będzina, IV Ostrawa Czechy.

Nasi uczniowie zaprezentowali doskonałą grę i dostarczyli wiele sportowych wrażeń. Drużynę reprezentowali : Szymon Bereza, Mateusz Kasprzyk, Adrian Sieradzki, Kamil Nowak, Kamil Wacek, Przemysław Lubczański, Mateusz Niedbała, Miłosz Zemła - który otrzymał statuetkę MVP turnieju!!!


Zdjęcia z turnieju możecie obejrzeć w naszej szkolnej GALERII

Filmy z turnieju możecie obejrzeć TUTAJ

I Ogólnopolski Turniej Talentów SOS

I Ogólnopolski Turniej  Talentów SOS-ów

Podczas I Ogólnopolskiego Turnieju Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych rozgrywanych w Częstochowie, młodzież z całej Polski mogła się spotkać i rywalizować między sobą w jednym miejscu.

Turniej ten jest pierwszym turniejem tzw. SOS-ów, które to są programem obejmującym ok. 3500 tyś młodych adeptów siatkówki w 127 placówkach na terenie całej Polski.

W Częstochowie działają dwie takie placówki, jedną z nich jest oczywiście nasze Gimnazjum.

 

O turnieju możecie też przeczytać TUTAJ oraz obejrzeć TUTAJ

Zdjęcia możecie obejrzeć w naszej GALERII

 

 

Zaproszenie na I Ogólnopolski Turniej Talentów SOS

Zaproszenie na I Ogólnopolski Turniej Talentów SOS

I Ogólnopolski Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych organizowany w Częstochowie dla szkól gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z makroregionów Polski.

Uczniowie zaprezentują swoje talenty siatkarskie pod okiem koordynatorów i trenerów.

Otwarcie turnieju nastąpi w dniu 20.06.2013 r o godzinie 15.00 w Hali Zawodzie.

Wśród zaproszonych gości, powitamy Panią Joannę Muchę - Minister Sportu i Turystyki Rzeczpospolitej Polskiej.

W grupie utalentowanych siatkarzy znajdą się również Nasi Uczniowie: Mateusz Kasprzyk, Konrad Kozieł, Janek Skórkowski.

W załączeniu zamieszczamy harmonogram turnieju i komunikat organizacyjny

Harmonogram organizacji Organizator PZPS Warszawa.

I Ogólnopolski Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych


19.06.2013 r. środa - Hala Zawodzie

15.00 – przyjazd grup młodzieży

15.30 – team menager, kierownicy zespołów

16.30 – 20.30 – sprawdziany i treningi dla gimnazjów i liceów

 

20.06.2013 r – czwartek – Hala Zawodzie

9.00-14.00 - treningi i mecze turniejowe grup

14.30 -15.00 - UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU Z UDZIAŁEM ZAPROSZONYCH GOŚCI w tym Pani minister Sportu i Turystyki Rzeczpospolitej Polskiej – P. JOANNA MUCHA

16.00- 20.00 – mecze turniejowe

 

21.06.2013 r – piątek – Hala Zawodzie

9.00-13.00- mecze turniejowe

13.00 – zakończenie turnieju. 

 

 

 

I Turniej Talentów SOS

I Turniej Talentów SOS

I Makroregionalny Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Częstochowie zainaugurowano we wtorek 08.05.2013 r. w hali sportowej Zawodzie.

Powitania przybyłych gości dokonali Pan Ryszard Stefaniak Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Częstochowy, Koordynator Makroregionu SOS Pan Adam Kowalski, Dyrektor Gimnazjum nr 17 im . Huberta Wagnera w Częstochowie – Pani Beata Zemła.

Organizatorzy, Polski Związek Piłki Siatkowej, Koordynator Makroregionu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, Dyrekcja Gimnazjum nr 17 im. Huberta Wagnera w Częstochowie, rozpoczęli turniej w kategorii dziewcząt i chłopców, reprezentantów województw śląskiego, lubuskiego, dolnośląskiego, opolskiego.

W skład zespołów wchodziła młodzież uczniów klas I, II gimnazjów, którzy mięli okazję zaprezentować swoje umiejętności siatkarskie na boisku.

Celem turnieju było wyłonienie talentów, które w kolejnym etapie rozgrywek, będą tworzyły reprezentacje regionu uczestniczącą w finałowym turnieju w miesiącu czerwcu również w Częstochowie.

Swój potencjał i umiejętności młodzież miała okazje zaprezentować nie tylko na boisku, ale również w czasie specjalnych testów przeprowadzonych w dniu 07.05. 2013 r.

Z pucharem za zwycięstwo drużynowe wśród dziewcząt wyjechała reprezentacja województwa dolnośląskiego, która pokonała w meczu finałowym dziewczęta z pozostałych województw.

W turnieju chłopców największy potencjał zaprezentowała młodzież z województwa opolskiego wygrywając z województwem śląskim.

Zajęte przez uczniów miejsca potwierdziły dobrą pracę z młodzieżowym zapleczem polskiej siatkówki.

Takie regionalne turnieje rozegrane zostały w Malborku, Węgrowie i Częstochowie. Na , każdym z turniejów wybrana została kadra szerokiej reprezentacji regionów, z której powołania otrzyma po 12 uczennic i 12 uczniów na FINAŁOWY TURNIEJ TALENTÓW SOS , w miesiącu czerwcu w Częstochowie.

Wśród naszych uczniów znaleźli się : MATEUSZ KASPRZYK, JAN SKÓRKOWSKI, KONRAD KOZIEŁ.