Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj jest: Piątek
29 Maja 2015
Bogusława, Maksymilian, Maria
Magdalena, Teodor, Teodozja

Do końca roku zostało 217 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Częstochowska " Siedemnastka" w I Ogólnopolskim Turnieju S.O.S w Andrychowie

Częstochowska "Siedemnastka" w I Ogólnopolskim Turnieju S.O.S. w Andrychowie

8 młodzieżowych drużyn siatkarskich z całego kraju, 11.04.2014 r wzięło udział w turnieju piłki siatkowej chłopców w Andrychowie.

Nasz Siatkarski Ośrodek Szkolny przy Gimnazjum nr 17 im. Huberta Wagnera w Częstochowie reprezentowali chłopcy z rocznika 2000, pod opieką Trenera WOJCIECHA Pudo, koordynatorów programu S.O.S- Trenera ADAMA Kowalskiego, JACKA Sitarka.

Nasi uczniowie to : BARTŁOMIEJ Głąb, RADOSŁAW Głab, RAFAŁ Bednarek,JAKUB Bartosiak, JAKUB Dąbrowski, KONRAD Lizura, PAWEŁ Dobrzyński, PATRYK Siejuk,Lukasz Nowakowski.

Zdjęcia z turnieju możecie zobaczyć w naszej GALERII

Trening z zawodnikami AZS-u

Dnia 10 kwietnia 2014 r. na treningu chłopców z rocznika 2000 częstochowskiego S.O.S. pojawili się siatkarze plusligowego AZS-u: Dawid Murek, Michał Bąkiewicz, Wojciech Kaźmierczak, Mariusz Marcyniak, Michał Kaczyński i Michał Kozłowski.

Oprócz uczniów Gimnazjum nr 17 im. Huberta Wagnera w Częstochowie, w zajęciach uczestniczyli również kandydaci do przyszłorocznej grupy S.O.S.

Na początku treningu seniorzy opowiedzieli o swoich początkach z siatkówką i odpowiadali na pytania młodych adeptów. W dalszej części Michał Kaczyński poprowadził wspólną rozgrzewkę, po której AZS-iaki dobrali sobie partnerów do ćwiczeń, podczas których korygowali błędy techniczne młodzieży.

W ostatniej części każdy miał możliwość stanąć do przyjęcia zagrywki u boku Michała Bąkiewicza i Dawida Murka. Byli reprezentanci Polski starali się pomagać młodzieży w tym elemencie, jak również samemu nie dać się zaskoczyć asem serwisowym.

Trening odbył się z inicjatywy dyrektor Gimnazjum nr 17 im. Huberta Wagnera w Częstochowie pani Beaty Zemła i prezesa AZS Częstochowa SSA pana Konrada Pakosza.

Dla przyszłych siatkarzy możliwość wspólnej pracy ze swoimi idolami była nagrodą za dotychczasowe postępy w treningach i z pewnością będzie doskonałą motywacją do jeszcze większych wysiłków na treningach.

Natomiast dla doświadczonych zawodników była to okazja do przypomnienia sobie jak sami stawiali pierwsze siatkarskie kroki i czym jest prawdziwa radość z treningów.

Zdjęcia z treningu możecie zobaczyć w naszej GALERII

Turniej S.O.S. kadetów

Turniej S.O.S kadetów

Turniej S.O.S kadetów rozegrany. W dniu 24.11.2013r. Nasi kadeci pod opieką Trenera Andrzeja Solskiego rozegrali mecz z Jastrzębiem Zdrojem.

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy w osobach: Kamil Wacek, Przemysław Lubczański, Dominik Gałązka, Szymon Bereza, Kamil Nowak, Miłosz Zemła, Adrian Sieradzki jak również obecni choć kontuzjowani Mateusz Kasprzyk, Szymon Karoń.

Rozegrane turnieje chłopców z rocznika 2000, 1999, 1998 przyczyniły się do wyłonienia tych , którzy będą nas reprezentować w II Regionalnym Turnieju Talentów S.O.S im. Wiesława Gawłowskiego w Wałbrzychu w dniach 2-3.12.2013 r. - Szymon Bereza, Miłosz Zemła, Jan Skórkowski.

Krótki filmik z turnieju możecie zobaczyć TUTAJ

Turniej w Jastrzębiu Zdroju rozegrany

Turniej SOS w Jastrzębiu Zdroju rozegrany

Nasi Uczniowie z rocznika 1998 , w dniach 16-17.11.2013 r zwycięsko rozegrali kolejny turniej Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.

Doskonałe umiejętności, współpraca całego zespołu, mądre, systemowe działania pozwoliły na zajęcia II miejsca w rywalizacji z ośrodkami siatkówki z Rybnika, Jastrzębia Zdroju, Konopisk.

Gratulujemy uczniom :Maciej Krysiak,Bartłomiej Zawalski, Konrad Kozieł, Jan Skórkowski, Jan Frej, Michał Sitak, Mikołaj Jabłoński, Sebastian Urbański, Krzysztof Rykała, Bartłomiej Wojtowicz, Patryk Wojtyla.

Trenerem naszej drużyny jest Rafał Bogus.

Krótki filmik z turnieju możecie zobaczyć TUTAJ

I Turniej SOS naszych pierwszaków

I Turniej SOS naszych "pierwszaków"

26-27.10.2013 r. w hali na Zawodziu, w ramach rywalizacji pomiędzy Siatkarskimi Ośrodkami Szkolnymi chłopców z rocznika 2000 r, odbył się I Turniej S.O.S w Częstochowie, w bieżącym roku szkolnym.

W zawodach uczestniczyło 5 zespołów -: Nasze Gimnazjum nr 17, gimnazjum z Będzina, Jastrzębia Zdroju, Rybnika, Konopisk.

W klasyfikacji końcowej Turnieju I miejsce zajęło gimnazjum z Jastrzębia Zdroju, II z Będzina, III z Rybnika.

Chociaż nasi uczniowie uplasowali się na IV miejscu, doskonale prezentowali się w grze.

Zwycięskie zespoły zostały wyróżnione pamiątkowymi statuetkami i medalami, wręczonymi przez Organizatorów : Koordynatora Makroregionu- p. Adama Kowalskiego, Koordynatora Wojewódzkiego - p. Jacka Sitarka, Dyrektora Gimnazjum nr 17 - p. Beatę Zemła.

Turniej przebiegał w sportowej atmosferze , wszyscy uczestnicy : Trenerzy , Zawodnicy, byli zadowoleni z możliwości konfrontacji z rówieśnikami i ze sprawnej organizacji turnieju.

Kolejne Turnieje S.O.S odbędą się u lidera rozgrywek - w Jastrzębiu Zdroju w dniach 16-17.11.2013 r. dla chłopców z rocznika 1999.

W dniu 24.11.2013 r w Częstochowie, w hali sportowej Norwid Częstochowa dla chłopaków z rocznika 1998 r.

Zapraszamy naszych wiernych kibiców i miłośników młodzieżowej siatkówki.

Zdjęcia z turnieju możecie obejrzeć w naszej szkolnej GALERII

Krótki filmik z turnieju możecie obejrzeć TUTAJ